Błogosławieństwo uczniów i poświęcenie plecaków

 

     W niedzielę, 10 września, w czasie Mszy św. o godz. 10.00, zostały pobłogosławione tornistry i przybory szkolne dzieciom rozpoczynającym nowy rok szkolny.

    „Wszechmogący Boże, prosimy Cię, pobłogosław przybory szkolne, pobłogosław tych, którzy będą nimi się posługiwać, wzrastając w mądrości i w wierze, spełnij to, czego pragną i daj im radość z oczekiwanych wyników i duchowego wzrostu. Napełnij ich serca światłem Ducha Świętego i umocnij na drodze wiary. Prosimy Cie o to przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.”

 

    Wszystkim pierwszoklasistom życzymy: by pilnie uczyli się zdobywając jak najwięcej wiedzy, mieli wiele kolegów i koleżanek, pokochali swoją szkołę, poznawali życie i działalność Pana Jezusa, pogłębiali swoją wiarę. Życzymy również błogosławieństwa Bożego na każdy dzień nauki w szkole.