PEREGRYNACJA KOPII OBRAZU ŚW. JÓZEFA OPIEKUNA RODZINY

  1. Od wczoraj w naszej Parafii przeżywamy PEREGRYNACJĘ KOPII OBRAZU ŚW. JÓZEFA, OPIEKUNA ŚWIĘTEJ RODZINY, pod hasłem „ Święty Józefie po drogach życia nas prowadź.” Wczoraj przywitaliśmy peregrynujący po naszej Diecezji Obraz, który do najbliższej soboty 29 maja br. będzie przebywał w naszej Świątyni, każdego dnia adorowany w modlitwie przez poszczególne stany naszej parafii. Dziś po Mszy o godz. Józefowi nasza młodzież.

 

  1. Jutro 24 maja przeżywając Biały Tydzień opiece św. Józefa zawierzymy dzieci naszej parafii, prosząc o opiekę świętego Józefa nad najmłodszymi dziećmi… adoracji przewodniczą Koła Różańcowe p. Barbary Woźniak i P. Bogdana Królik

 

  1. Wtorek 25 maja br. To dzień poświęcony Rodzinom naszej Parafii. Serdecznie tego dnia zapraszamy na modlitwę mogących przybyć przedstawicieli rodzin których polecimy św. Józefowi opiekunowi rodzin. adoracji przewodniczą Koła   Marii Lesiak i P. Teresy Lasota

 

  1. Środa 26 maja br. To dzień Poświęcony ludziom starszym, samotnym i chorym. Tego dnia, będą oni mogli przyjąć Sakrament namaszczenia chorych i zawierzyć siebie św. Józefowi. Zachęcamy wszystkich młodych i zdrowych parafian aby pomogli dotrzeć tym ludziom do kościoła. Adoracji przewodniczą Koła P. Marii Szwedkowicz i P. Genowefy Firek

 

  1. Czwartek 27 maja br. Modlimy się za powołanych do służby Bożej w Kościele, prosimy o nowe do tej służby powołania zawierzając księży pochodzących z naszej parafii i tu pracujących św. Józefowi. Adoracji przewodniczy Apostolat Maryjny i Grono Przyjaciół Seminarium

 

  1. Piątek 28 maja br. To dzień poświęcony zmarłym z naszej Parafii. Przynieśmy na te msze św. Jeden znicz, który rodzina zmarłych będzie mogła zanieść indywidualnie na cmentarz, jako symbol swojej pamięci o zmarłych modląc się do św. Józefa Patrona dobrej śmierci. Adoracji Przewodniczy Koło P Kazimiery Królik i P. Zofii Gębskiej

           Na zakończenie modlitwy zawierzymy całą nasza parafię św. Józefowi.

  1. Sobota 29 maja br. To dzień zakończenie PEREGRYNACJI Obrazu św. Józefa w naszej Parafii.

          Po mszy św. z udzieleniem sakramentu Bierzmowania obraz św. Józefa przekażemy parafii Grzymałków. 

          Do codziennej adoracji po Mszy świętej i majówce zachęcamy  wszystkich chętnych wiernych.           

          Zakończenie adoracji codziennie o godz. 20.00.

Liturgia dnia

Msze Święte

Kościół w Mniowie
Niedziele i święta:
07:00, 10:00, 12:00, 16:00
Pierwsze piątki miesiąca:
16:00
Dni powszednie
18:00 w okresie letnim
17:00 w okresie zimowym
Kaplica w Chybach
Niedziele i święta:
08:30
Pierwsze piątki miesiąca:
17:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, czwartek, sobota:
30 min po Mszy Św. porannej
i wieczornej
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.