Imieniny księdza Zbigniewa

Z okazji Twoich imienin księże Zbyszku życzymy, aby zawsze towarzyszyła Ci bliskość Tego, który Cię powołał i któremu oddajesz każdy swój dzień. Życzymy Ci wytrwałości, spokoju oraz pogody ducha. Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Wyrażamy swą wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej parafii.  Życzymy Ci prawdziwej apostolskiej odwagi i pokornej zgody na realizację Bożych planów! Na dalsze lata posługi kapłańskiej szczęść Boże!

Liturgia dnia

Msze Święte

Kościół w Mniowie
Niedziele i święta:
07:00, 10:00, 12:00, 16:00
Pierwsze piątki miesiąca:
16:00
Dni powszednie
18:00 w okresie letnim
17:00 w okresie zimowym
Kaplica w Chybach
Niedziele i święta:
08:30
Pierwsze piątki miesiąca:
17:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, czwartek, sobota:
30 min po Mszy Św. porannej
i wieczornej
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.