Intencje

INTENCJE MSZY ŚW.  OD  2  CZERWCA    DO  09 CZERWCA

 

PONIEDZIAŁEK  

07.00 + Helenę Sadza – z ofiar uczestników pogrzebu

07.00 + Tadeusza Pacak z ofiar uczestników pogrzebu

18.00 Dz bł …. Julii Emilii Szymona —dziadkowie

18.00 + Gregorianka

 

WTOREK 

7.00 + Gregorianka

7.00 + Józefa zbróg z ofiar uczestników pogrzebu

18.00 + Jadwigę Stefana ++ Marcinkowskich Czesława ++ Kotwiców – rodzina

18.00 + Bronisławę Jana Ryszarda Chlewickich Mariannę Stanisława Pichetów – rodzina

 

ŚRODA                                                                                                                                              – rodzina

7.00 + Mariannę Mieczysawa Mariannę Ludwika Witczaków Annę Wojciecha Bożeckich Halinę Dziubińską

7.00 + Mariana Gawior

18.00 + Gregorianka

18.00 + Czesława Kotwica 21r – żona

 

CZWARTEK  

7.00 + Gregorianka

7.00 + Franciszka 24 ++ Rusińskich- rodzina

18.00 + Helenę Adama Franciszkę Mieczysława Marka Bartosik – rodzina

18.00 + Mariannę Tadeusza Pacak – ridzina

 

PIĄTEK   

7.00  Wynagradzająca za grzechy świata Najświętszemu Sercu Jezusa

7.00 Do Boga Ojca o nawrócenie grzeszników i o potrzebne łaski dla wszystkich wierzących

16.00 + Władysława Mariannę Eugeniusza  Stachera – rodzina

16.00 + Gregorianka

17.00 +

 

SOBOTA  

7.00 + Gregorianka

7.00  Wynagradzająca za grzechy świata  Niepokalanemu Sercu Maryi

7.30 + Ireneusza Kratz – córka Karolina z rodziną

16.00 Ślubna: Ilona Sota -Krystian Gołdyn

18.00  ++ Bartosińskich – córki z rodzinami

18.00  + Teodorę 5r Michała Mariannę Lasota Zofię Brasińską – syn Ryszard z rodziną

 

 

NIEDZIELA ZWYKŁA  

7.00 + Gregorianka  Jadwigę Letkiewicz

8.30  –  P Ołdakowska

10.00 Dz-bł z p o zdr Boż Op błog dary Dśw i potrz łaski op M B dla Mateusza 30r ur – żona z dziećmi

10.00 Dz-bł z p o zdr Boż Op błog dary Dśw i potrz łaski op M B dla Bartłomieja i Pauliny 3r śl- rodzice

12.00 Dz-bł z p o zdr Boż Op błog dary Dśw i potrz łaski op M B dla

– Anny Marek 18r ur

– Jadwigi Stanisława 60r ur

– Marka 40r ur Anety Mirosław Jakuba Mai – rodzina

– Michaliny 2=12r Karoliny 10r Jakuba – dziadkowie

– Siostrzenic i siostrzeńca  – wujek

 

16.00 + Marię Sewerynę Hieronima Kochel Leszka Grabarczyka – rodzina

                                                    

 

 

 

Liturgia dnia

Msze Święte

Kościół w Mniowie
Niedziele i święta:
07:00, 10:00, 12:00, 16:00
Pierwsze piątki miesiąca:
16:00
Dni powszednie
18:00 w okresie letnim
17:00 w okresie zimowym
Kaplica w Chybach
Niedziele i święta:
08:30
Pierwsze piątki miesiąca:
17:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, czwartek, sobota:
30 min po Mszy Św. porannej
i wieczornej
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.