Zapraszamy na obóz wakacyjny [zgłoszenia do 21 czerwca]

Rycerstwo Niepokalanej Diecezji Kieleckiej serdecznie zaprasza młodzież w wieku 15 – 17 lat do udziału w koloniach/rekolekcja pn. “Rycerskie lato z Bogiem”, które odbędą się w Zakopanem w dniach 25 lipca – 2 sierpnia.

W programie:

• wspólna modlitwa
  • Msza Święta
  • spotkania formacyjne w grupach
  • zajęcia rekreacyjne
  • wycieczki
  • zajęcia sportowe
  • wyjście na basen
  • zajęcia plastyczne i muzyczne
  • ognisko
  • pogodne wieczory i inne

Cena wyjazdu obejmuje: przejazd nowoczesnym, komfortowym autokarem, bilety wstępów do Tatrzańskiego Parku Narodowego, bilety na termy, zakwaterowanie (4-lub 5-o osobowe pokoje, w każdym pełny węzeł sanitarny) w Domu Wypoczynkowym “U Jędrka i Hani” os. Rybkówka 1a, 34-500 Zakopane, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), zwiedzane Zakopanego i okolic, ubezpieczenie.

Turnus prowadzi wykwalifikowana kadra nadzorowana przez Kuratorium Oświaty oraz pielęgniarkę.

Wyjeżdżając na kolonię, oprócz ubrań na co dzień należy zabrać ze sobą: strój kąpielowy, ciepłą odzież na chłodne i deszczowe dni, pelerynę lub inny strój chroniący przed deszczem, obuwie na zmianę (wygodne, do chodzenia po szlakach turystycznych), strój odpowiedni do kościoła, Służba Liturgiczna – alba lub komża.

Całkowity koszt wyjazdu: 900 zł
Zaliczka 200 zł płatna do dnia 15 czerwca 2019 (sobota) 21 czerwca (piątek) [zgłoszenia przedłużone] na konto Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej Diecezji Kieleckiej (numer konta podany poniżej). Pozostałą kwotę 700 zł należy wpłacić do 30 czerwca 2019, również na poniższy numer konta. Ilość miejsc jest ograniczona i o przyjęciu na kolonie decyduje kolejność zapisu z wpłatą zaliczki.

Dane Organizatora do wpłat bankowych i rejestracji wypoczynku w Świętokrzyskim Kuratorium Oświaty:
Stowarzyszenie Rycerstwa Niepokalanej MI Diecezji Kieleckiej,
ul. Jana Pawła II 3; 25 – 013 Kielce