SZÓSTA NIEDZIELA  WIELKANOCY                                  5 maja 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś kolejna niedziela Wielkanocy. Gromadzimy się na Eucharystii, która jest darem nieskończonej miłości Boga. Wszyscy jesteśmy zaproszeni, aby już tutaj, na ziemi, zacząć wchodzić w świętą rzeczywistość nieba.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe do kościoła w niedziele i święta o godz.15.45, a w dni powszednie po Mszy o 18-tej. Zachęcamy też do śpiewania majówek ku czci Matki Bożej w naszych domach i rodzinach.

1. W środę, 8 maja, uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Nasz parafialny odpust. Msze Święte w naszym kościele o godz.7.00 – 10.00 – 12.00 Suma – 18.00 zapraszamy… Na Mszę o 12 .00 i potem na procesję zapraszamy naszą Straż dzieci sypiące kwiaty Panie i Panów z asyst gdyż tradycyjnie po Sumie procesja wokół kościoła.

1. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy rodziców dzieci komunijnych na sprzątanie kościoła i jego otoczenia na tę uroczystość co potrzebne każdy wie … kosy łopaty i inne inne pomocne w sprzątaniu sprzęty

1. W niedzielę 19 maja rozpoczniemy poświęcenia pól — w następującym porządku jeden ksiądz będzie o 14.30 w Rogowicach ok.15.00 w Serbinowie drugi ksiądz o 14.30 na ul Leśnej ok. 15.00 na Kolonia …..przy ołtarzach będą Msze św. za tamże mieszkających i modlitwa w ich intencji… bowiem o 16.00 mamy dwie intencje mszalne…

5 . Nasi ministranci proponują nam tygodniki – Niedziele i Gościa Niedzielnego

1. O posprzątanie na sobotę naszego kościoła poprosimy w tym tygodniu rodziców dzieci komunijnych przy okazji sprzątania otoczenia kościoła…..

1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.